Jestem zainteresowany pomiarem

Podaj miejsce pomiaru:

pomiar dotyczy:
OKNA Z TWORZYWA PVC

 

Najlepsza izolacyjność dzięki innowacyjnej technologii
Tworzywo sztuczne (PVC) jest najczęściej stosowanym materiałem do produkcji okien w Niemczech i w Polsce. Okna z tworzywa sztucznego zajmują pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży dzięki korzystnemu stosunkowi ceny do walorów użytkowych i bardzo dobrej izolacyjności cieplnej.

  • doskonała izolacyjność
  • długi okres użytkowania
  • wysoka rentowność

 

 

 

Schüco Corona CT 70

 

Uw od 0,88 W/m²K 

    

    

 

 
 

 

 

System okienny Schüco Corona CT 70 wyróżnia wysoka izolacyjność cieplna, wydajna ochrona przed  hałasem, wszechstronne wyposażenie, ponadczasowe wzornictwo oraz niewielkie szerokości czołowe profili. W domu jednorodzinnym z 1980 roku o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 wymiana starych okien na nowe okna Corona CT 70 obniża zużycie energii o co najmniej 20 %.

 - wysoka izolacyjność cieplna: współczynnik przenikania ciepła dla okna  - wysoki stopień ochrony przed włamaniem dzięki zastosowaniu nowoczesnych okuć

 - doskonała ochrona przed hałasem i warunkami atmosferycznymi

 - szeroki wybór kształtów profili, kolorów, akcesoriów i wariantów wykonania

 

Schüco LivIng   

Uw od 0,75 W/m²K

 

 

DOSKONAŁY BILANS ENERGETYCZNY I BEZPIECZEŃSTWO

 

 

Nowa seria okien i drzwi firmy Schüco wyznacza najnowocześniejsze standardy także w zakresie efektywności energetycznej. Dzięki 7-komorowej konstrukcji profilu o głębokości zabudowy 82 mm system Schüco LivIng osiąga świetny współczynnik przenikania ciepła Uf: w przypadku wariantu z uszczelką przylgową do 1,1 W/(m²K), a w wersji z uszczelką środkową  do 1,0 W/(m²K). Przy zastosowaniu szyby wklejanej można osiągnąć jeszcze lepsze parametry: Uf = 1,0 W/(m²K) w przypadku wersji Schüco LivIng 82 AS z uszczelką przylgową i Uf = 0,96 W/(m²K) w przypadku wariantu Schüco LivIng 82 MD z uszczelką środkową. Oznacza to realizację wymagań stawianych budynkom  pasywnym bez konieczności podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Dodatkową poprawę izolacyjności cieplnej w systemie Twin  gwarantuje 2-komorowa konstrukcja listew przyszybowych.
Schüco oferuje szeroką gamę rozwiązań zależnych od potrzeb także w zakresie bezpieczeństwa: okna i drzwi z serii Schüco LivIng dostępne są w klasie odporności na włamanie do RC 2 włącznie. Możliwość wklejenia szyb zapewnia dodatkową ochronę i zwiększa poczucie bezpieczeństwa we własnych czterech ścianach.

 

 

 

 

    

 

     

 

Zobacz możliwe kształty okien:  kształty okien

Zobacz możliwą kolorystykę dla okien z tworzywa sztucznego:   paleta1    paleta2    paleta3

 

All foto schueco.com

Okna
Okna z aluminium                           
Okna z PCV
Profile SCHUECO
Montaż okien 
Drzwi
Drzwi wejsciowe
Drzwi wejsciowe z aluminium                      
Drzwi wejsciowe z PCV
Montaż drzwi 
Drzwi
Drzwi przesuwne
Drzwi przesuwne z aluminium                       
Drzwi przesuwne z PCV
Montaż drzwi przesuwnych 
Rolety
Markizy
Żaluzje
Montaż rolet
Ogrody zimowe 

Copyright 2013 MITBAU Sp. z o.o. Okna z Wrocławia
Powered by Herodot | 3CUBE